Menu
Sepetim

Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma Cihazları ..
Marka: Ayle Moda Model: wp-prizma-12
Prizma Model Kabinetli Su Arıtma Cihazlarımız 6 Aşamalıdır. * 6 . Aşama Alkalin Mineral Filtredir.Alkalin Mineral Filtre Suyun PH Değerini 7.5 ile 8.5 Arası Tutar. Sağlık Önceliğimiz Olduğu için Bütün Evsel Cihazlarımız da Zorunlu Filtre dir.  * Cihazın 6 Aşamadan Daha Fazla Aşamalı Olması..
6.500,74TL
Marka: Ayle Moda Model: wp-ravent
Ravent Model Kabinetli Su Arıtma Cihazlarımız 6 Aşamalıdır. * 6 . Aşama Alkalin Mineral Filtredir.Alkalin Mineral Filtre Suyun PH Değerini 7.5 ile 8.5 Arası Tutar. Sağlık Önceliğimiz Olduğu için Bütün Evsel Cihazlarımız da Zorunlu Filtre dir.  * Cihazın 6 Aşamadan Daha Fazla Aşamalı Olması..
5.987,52TL
Marka: Ayle Moda Model: wp-cool
Cool Model Su Arıtma Cihazlarımız 6 Aşamalıdır.  * 6 . Aşama Alkalin Mineral Filtredir.Alkalin Mineral Filtre Suyun PH Değerini 7.5 ile 8.5 Arası Tutar. Sağlık Önceliğimiz Olduğu için Bütün Evsel Cihazlarımız da Zorunlu Filtre dir.  * Cihazın 6 Aşamadan Daha Fazla Aşamalı Olması İnsan Sağlığ..
6.500,74TL
Marka: Ayle Moda Model: wp01
Water Point Su Arıtmalı SürahiSu Arıtmalı Sürahinin İçinde Bulunan Coconut (kokonat) Karbon Sayesinde, Suyun İçindeki Klor ve Askıda Bulunan Maddeyi Tutarak Suyun İçimini Daha Lezzetli Hale Çevirir. Su arıtmalı sürahi Atık Su Sistemi Olmayan ve Şehir Şebeke Sularında İçme Suyu Olarak Kullanılabile..
615,86TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Arıtma, Cihazları
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.